PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=169178}

Córka botanika

Les Filles du botaniste
6,9 3 815
ocen
6,9 10 1 3815
Córka botanika
powrót do forum filmu Córka botanika

TRAGEDIA

ocenił(a) film na 1

Ogladalem go (do 45 minuty) na zaproszenie "plus dla koneserow" w srode, przedwczoraj. Zalowalem wypalonego paliwa samochodu! Swojego zreszta tez. Chinskie romansidlo o klimacie harlequina. Zadnego narastania napiecia, akcji. Dziewczyny patrza raz na siebie a jedna mowi: "jaka ty jestes piekna" i dzien pozniej juz sie liza. po scenie "utraty dziewictwa", podczas ktorej jedna do drugiej na moscie mowi: "moje dziewicwo nalezy do ciebie", a druga jej wtoruje: "moje do ciebie takze" zalamalem sie (tu z powodu dialogow) i mimo, ze jestem facetem, a kazdemu temat lesbijek ciekawszym w zyciu jest, wyszedlem. Plenery? porazka. zdjecia wtoruja fabule. odradzam wyrzucania pieniedzy.

użytkownik usunięty
skinss

Hhaha rozwaliłeś mnie tym komentarzem chyba pomyliłeś sale kinowe?? Idż lepiej na jakiś film akcji:) Pozatym jeśli oglądałeś Blazac i Mała Chinka powinienies sie spodziewac pewnej specyficznosci filmow tego rzezysera...Są raczej ciche subtelne mają oddziaływać na zmysły...

ocenił(a) film na 7

nie mogłem sie zdecydować i w koncu spisalem się w nowym wątku w głownej mierze sprowokowany tym dialogiem i samym filmem z którego wróciłem.... raczej zadowolony. Osobiście polecam (choć nie wszystkim!)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones