PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=169178}

Córka botanika

Les Filles du botaniste
6,9 3 815
ocen
6,9 10 1 3815
Córka botanika
powrót do forum filmu Córka botanika

Moim zdaniem to mogło się potoczyć inaczej... Obie te kobiety były bardzo samotne, tak bardzo potrzebowały bliskości kogoś innego że zatraciły się w tym co czuły. To mogła być równie dobrze historia o parze heteroseksuaalnej. Bohaterki były zbyt naiwne myśląc, że nikt nie odkryje tego co między nimi było. Moim zdanie ojcie Ann wiedzia o nich od początku, abo przynajmniej coś przeczuwał.to nie jest wyciskacz łez przynajmniej na mnie tak nie podziałał.

Paulinka_26

jesteś poprostu twarda,bądźmy szczere i pobawmy się w dorosłych.JEtseś twarda :)

Szczur17

jestem twarda dlatego że nie opłakałam się na tym filmie? jeśli tak to nie jestem... poprostu ktoś napisał o tym filmie że jest wyciskaczem łez a to historia miłości, która powinna podnosić na duchu, ponieważ utwierdza w przekonaniu że są jeszcze takie osoby, które są w stanie oddać życie za to co czują:) czy nadal myślisz że nadal jestem twarda?

użytkownik usunięty
Paulinka_26

Zgadzam się z Tobą, Paulino;) Nie ma mowy o wyciskaniu łez. Film jest nudny i banalny i jakoś nie ma w nim wielkiej miłości - ja tego tak nie dostrzegłem. I to nie o to chodzi, że ktoś jest twardy itd. W życiu płakałem na 3 filmach - Tańcząc w ciemnościach (końcowa scena); Baraka (Ta część jak jest w podkładzie utwór Dead Can Dance "The Host of Seraphim" i jeszcze jakiś w którym uciekali z więzienia, tytułu nie pamiętam;) Na tym filmie co najwyżej ziewałem i czekałem aż się skończy.


To nie była miłość, ale obsesja tych kobiet - tak to odebrałem w tym filmie.
P.S. One oddały życie za to co niby czuły, bo nie miały innego wyjścia.

A z 'lesbijskich' filmów (w sensie tematu, nie dokładnych heheh), polecam "Fucking Amal" - na luzie i spoko, bez udawania wzruszeń i wielkich historii pseudo romantycznych.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones