PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10028188}

Konsultant

The Consultant
6,5 1 982
oceny
6,5 10 1 1982
Konsultant
powrót do forum serialu Konsultant

to ze mogl miec te kosci ze zlota to ok, ale o co chodzi z czaszka?

ocenił(a) serial na 6
devill79

Może myślą o drugim sezonie a może to kolejna niedopracowana produkcja. Końcówka schrzaniona jak dla mnie. A miałem nadzieję na coś w stylu Adwokata Diabła.

ocenił(a) serial na 7
zeke9

Podejrzewam, że nastawiają się na kolejne sezony, które mogą mieć formę antologii z innymi aktorami. A łączyć to wszystko będzie postać Christopha Waltza. Tak to widzę.

ocenił(a) serial na 6
qiks33

Wątpię żeby taki zamysł mieli twórcy. Jeżeli się mylę to "powodzenia". :P

ocenił(a) serial na 9
devill79

To był poprostu złoty człowiek.

ocenił(a) serial na 8
HRyNioo

Cieszę się, że nie tylko ja tak myślę

ocenił(a) serial na 6
devill79

To nie był człowiek. To był szatan. Albo biorobot ,który był kierowany przez szatana. Manipulował umysłami ludzi, skłaniał ich do zła. W efekcie zaczęli wyznawać zasadę po trupach do celu. A szkielet ze złota, być może miał znaczenie symboliczne. Może nawiązywał do biblijnego złotego cielca.

ocenił(a) serial na 6
rena1971

Szkoda, że twórcy nie mieli czasu/pomysłu jak lepiej rozwinąć ten wątek. Na złotego cielca nie wpadłem - ciekawy pomysł. ;)

ocenił(a) serial na 7
rena1971

jesli serial ma byc kontynuowany a zakladam, że tak wlasnie bedzie to zwroc uwage ze podpisal wlasnie kolejny cyrograf przed koncem serialu... koncepcja biorobota ze zlotym szkieletem bedacego manifestacja diabla podoba mi sie i wydaje sie w obliczu tego co obejrzelismy w pierwszym sezonie najbardziej prawdopodobna :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones