PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=692282}

Non Non Biyori Second Season

Non Non Biyori
7,5 175
ocen
7,5 10 1 175
Non Non Biyori
powrót do forum serialu Non Non Biyori

Wiadomo, jest to tytuł adresowany raczej dla młodszych widzów. Jakbym miał dzieci to
właśnie coś w stylu tego bym im pokazywał a nie obecne europejskie i hamerykańskie
bajki dla upośledzonych. Jako anime oceniam to bardzo wysoko. Piękna oprawa wizualna,
podczas oglądania pierwszego odcinka (jak ktoś ogląda na serwisach streamingowych,
gdzie jakość porównywalna jest do jakości głośnika w radiu za 5zł, to fakt, może tego nie
zauważyć, polecam oglądać w HD) byłem pod wielkim wrażeniem, pięknie pokazany obraz
wsi, spokój, cisza i niesamowite krajobrazy. Dokładnie tak powinna być wykorzystywana
grafika komputerowa, ARCYDZIEŁO. Pod względem fabuły... z perspektywy osoby, która ma
23 lata - świetna seria na "wyczilowanie" po czymś poważniejszym. Wystarczy kilka sekund i
dzieje się coś niesamowitego, mimo, że jakby nie patrzeć, nie dużo się dzieje.
Dlatego też, nie potrafię zrozumieć tej oceny na filmwebie. Ludzie na zagranicznych
serwisach są zachwyceni. Takie gnioty i tasiemce jak naruto, czy DB (tak, dla mnie
osobiście to są gnioty, nigdy nie potrafiłem zrozumieć fenomenu tych serii, mimo, że
ogólnie bardzo lubię anime, przy odpowiedziach prosiłbym o udzielanie odpowiedzi na
temat a nie czepianie się mojego "hejtu" na "święte" serie) mają oceny bliskie 8, a tutaj,
krótka dobra oryginalna seria 5/10? Litości.

ocenił(a) serial na 8
rascal0pl

Ta seria w ogóle ma mało ocen, więc z komentowaniem oceny należy poczekać na co najmniej 100 głosów, których ta seria na FB może nigdy nie uzyskać(polski widz nie ogląda raczej wielu anime). Zgadzam się z tym, że ów seria jest naprawdę dobrze zrealizowana. Szkoda, że tylko 12 odcinków.

ocenił(a) serial na 10
karmenion

2 sezon jest już oficjalnie zapowiedziany :)
http://www.nonnontv.com/news/

ocenił(a) serial na 6
rascal0pl

Zauważyłem, że bardzo często nawiązujesz w swoich postach do innych serii i nie kryjesz oburzenia ich ocenami. Po co?

" przy odpowiedziach prosiłbym o udzielanie odpowiedzi na
temat a nie czepianie się mojego "hejtu" na "święte" serie"

Jeśli nie chcesz "czepiania się" Twojego hejtu to nie pisz o tych seriach w temacie o NNB.
Bez obrazy, dla mnie też są to gnioty.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones