PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=607549}
8,5 16 842
oceny
8,5 10 1 16842
Heavy Rain
powrót do forum gry Heavy Rain

Więc jestem przeciwnikiem głosów,że HR to rewolucyjna pod względem rozgrywki gra

ocenił(a) grę na 10
katedra

Fahrenheit to był dopiero przedsmak rewolucji katedrusiu.

nikike

jasne,że tak, ale ktoś kto grał wcześniej w Fahr. nie będzie zaskoczony podobnymi grami

ocenił(a) grę na 10
katedra

A grałeś w HR?

nikike

jasne,że nie

ocenił(a) grę na 10
katedra

No to nie masz porównania, więc nie pieprz głupot.

nikike

widziałem gameplay 1.5 h więc mi nie pieprz

ocenił(a) grę na 10
katedra

Gameplay a samo granie to kompletnie coś innego, szczególnie w tym przypadku, więc też mi nie pieprz.

nikike

Akurat w tym przypadku nie ma żadnej róznicy

ocenił(a) grę na 10
katedra

No właśnie akurat w tym przypadku jest zasadnicza, ale ty w HR nie grałeś, więc nie ma w ogóle o czym mówić...

nikike

oglądając 1.5 godzinny gameplay i widząc rozgrywkę mogę to stwierdzić. Już po screenach mógłbym powiedzieć,że rewolucyjna akcja rodem z filmów to bzdury, bo mycie zębów za pomocą ruchów myszki też było w Farhenheicie

ocenił(a) grę na 10
katedra

No właśnie tym postem udowadniasz, że jednak oglądanie gameplayu to nie to samo co gra^

nikike

ja pierdziele, widziałem to samo co w Fahrenihaicie tylko nie maiłem na to wpływu, bo grał jakiś typo. Chodził sobie po domu, ubierał się i do wszystkiego używał kursora robiąc jakieś szlaczki. Zupełnie jak w F.
Czy to jest tak qurwa skomplikowane,że mam ci do tego napisać algorytm?

ocenił(a) grę na 10
katedra

Tak.

nikike

http://www.wolframalpha.com/

ocenił(a) grę na 10
katedra

Dzięki.

nikike

tam sobie wpisz wszystko co mówiłem ;)

ocenił(a) grę na 7
katedra

A mi się od razu narzuciło pytanie po ironicznym-"Fahrenheit to był dopiero przedsmak rewolucji katedrusiu"czy kolega nikike grał w F zanim wziął sie za HR?? Bo ja pamietam jak dzis kiedy jak głupi czekałem na przesyłkę przedpremierową. Oj tak- F to była rewolucja a HR to najwyzej ewolucja. I nic tego nie zmieni. No ale żeby nie było, oczywiscie obydwie gry kocham:)

ocenił(a) grę na 10
pater_2

Oj grałem, grałem. Nawet Fahrenheita zdążyłem kilka razy wcześniej przejść i to nie tylko na PC(teraz licznik oscyluje w okolicach 10 rozgrywek).

pater_2

Ja uważam, że osiągnęli to co chcieli z HR. Fahrenheit miał masę niedociągnięć i wybory miały marginalne znaczenie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones